• Wpisów: 3
 • Średnio co: 364 dni
 • Ostatni wpis: 177 dni temu, 01:32
 • Licznik odwiedzin: 2 046 / 1458 dni
 
miska.pinger1234
 
♥вℓα¢к αηgєℓ♥: Witam! Dzisiaj opowiem trochę o sobie. No to tak mam 16 lat, mieszkam w Białymstoku. Jestem osobą bardzo szaloną i spontaniczną, jestem przyjacielska, miła i pomocna. Bardzo kocham zwierzęta i nie mogę patrzeć na to jak ktoś się nad nimi znęca. Dla mnie osoby, które znęcają się nad zwierzętami są od razu skreślone z mojego życia, bo jak wobec zwierząt zachowują się niestosownie to wobec ludzi też mogą.
Miałam trudne dzieciństwo, zresztą nadal mam, ale dzięki temu nauczyłam się bardzo dużo i jestem bardziej dojrzała niż osoby ode mnie starsze. Nauczyła się też, że mimo wszystko trzeba być silnym i walczyć o swoje marzenia. Przekonałam się też kto jest dla mnie przyjacielem, a kto nie. Miałam dużo sytuacji, w którym się poddawałam, ale dzięki pewnym osobą, dochodziłam do wniosku, że muszę się podnieść i walczyć!
Za miesiąc kończę gimnazjum, wybieram się do technikum fryzjerskiego. Interesuje się siatkówką i bardzo chce zacząć ją trenować, niestety przez problemy z kolanami nie za bardzo mogę. Bardzo lubię też rysować. Często jak coś mnie zdołuję, zakładam słuchawki na uszy i zaczynam rysować. To jest mój taki drugi świat, który pozwala mi się zrelaksować i patrzeć dalej na świat z uśmiechem.
Zawsze staram się być osobą pozytywną, chociaż w niektórych sprawach nie umiem. Nie wiem co bym mogła jeszcze wam napisać. Mimo, że mam wiele myśli w głowie, którym bym mogła tu wyrzucić to niektóre są zbyt prywatne.
Na dzisiaj więc kończę. Może jakiś temacik wrzucicie w komentarzu? A ja jutro z chęcią go opiszę. Zostawcie również jakiś znak, że czytacie mojego bloga <3 Miłego wieczorku <3
FB_IMG_14430808183255155.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  @gość: Ojejku się wystraszyłam xD
   
 • awatar
   
   
  gość
  @♥вℓα¢к αηgєℓ♥: dzisiaj jak wruce ze szkoły to powiem tatkowi jak go nazwałaś :( a on jest takim dyplomatom i urzendnikiem i zna się na prawie i pszpsisach i nak nazwałaś go gupim :( i on się zajmnie tobom
   
 •  
   
  @gość: Ja rozumiem, że chcesz sobie beke pocisnac xD Ale wez napisz pv to sie razem posmiejemy z tego ze chce dywan nauczyc xD
   
 • awatar
   
   
  gość
  @♥вℓα¢к αηgєℓ♥: co jak śmniesz mówić o moim tatuniu gupi ty niewychowana smarkulo :( myślisz że kotełek możne tak jszczać na dywan co kosztował 5 tysiency złoty? Ty chyba jesteś ze wsi :( a kocurek kosztował tylko tysionc to ważniejszy dywan a kocura przeciesz można czegoś nauczyć ale nie nauczyć dywanu!!! Ale ty jesteś niemondra :((( powinnaś się nazywać tu ta co chciała uczyć dywan XDDD
   
 •  
   
  @gość: Twoj tatuniu jest że tak powiem głupi... I bym mu z checia przypierdolila bo tak sie nie postepuje ze zwierzetami, a twoj kot jest najwyrazniej madry i sam wolal uciec z tego chorego domu :)
   
 • awatar
   
   
  gość
  Ej tatuś kupił mi kotełka taki jest śliczny i pszebiegły :) bardzo go lofciam ale ten kotełek strasznie siku robi na dywanik :( i tatunia jak kotek robi siku na dywanik to ftedy otwiera okno i łapie sierściucha za bety i wyrzuca przes to okno i on biedny się tszensie i piszczy i  tatulka mówi że go tak nauczy się załatwiać no i już tak że 100 razy go wywalił pszes to okno no i dzisiej kotełek znowu naszczał i tatunia otworzył okno a kotuś sam wyskoczył i nie tszeba go było wywalać i czy to dobrze czy źle?